JAECOO Ailesi Üstün Sürüş Özellikleriyle Katılımcıların Beğenisini Topladı

Çinli otomotiv markası JAECOO, Wuhu kentinde geniş kapsamlı bir test sürüşü etkinliği düzenledi. Bu etkinlikte, JAECOO 6, JAECOO 7, JAECOO 7 PHEV, JAECOO 8, JAECOO 8 PHEV ve diğer modeller sergilendi. Etkinlik, dünya çapında 700’ün üzerinde bayi temsilcisi, basın mensubu ve otomotiv sektörünün önde gelen fikir önderlerini ağırladı. Katılımcılar, dinamik test sürüşleri ve ürün sunumları aracılığıyla markanın modellerinin üstün arazi performansı ve yeni enerji araç teknolojisini ayrıntılı olarak deneyimleme fırsatı buldu.

Üstün Test Sürüşü Deneyimi

Etkinlik, Wuhu’daki Fangte Adventure Base ve Tuju Off-Road Area’da eşzamanlı olarak gerçekleştirildi. Fangte test pisti, hızlanma, slalom, U-dönüşü ve sekiz çizme slalomu gibi zorlu testleri kapsayan özenle tasarlanmış bir rota sundu. Bu pist, araçların hızlanma performansını, güç üretimini, araç kontrolünü ve dengesini test etti.

Tuju Off-Road Arena ise daha çok arazi performans testlerine odaklandı. Bu parkur, yarım ay şeklindeki yollar, küçük çukur geçişleri, S tipi virajlar ve engebeli yollar gibi benzersiz koşulları barındırıyor. Güçlü dört teker sistemi ve üstün süspansiyon özellikleri sayesinde araçların performansı kapsamlı bir şekilde değerlendirildi.

JAECOO 7: Sınıfının Üzerinde Arazi Yeteneği

JAECOO 7, tüm arazi koşullarının fatihi olarak öne çıktı. ARDIS-Akıllı Tüm Yollarda Sürüş Sistemi, yedi farklı sürüş modu ve koşullara dayalı teknoloji mantığıyla farklı yol koşullarına mükemmel uyum sağladı. Bosch IPB Akıllı Fren Kontrol Sistemi, 0,1 saniyeden kısa yanıt süresiyle dört tekerleğe dinamik tork dağıtımı yaptı. JAECOO 7, 200 mm yerden yükseklik, 21 derece yaklaşma açısı, 29 derece uzaklaşma açısı ve 600 mm su geçiş derinliği ile sınıfının ötesinde bir arazi yeteneği ortaya koydu.

JAECOO 7
JAECOO 7

JAECOO 8: Konfor ve Üstün Performans Bir Arada

Lüks arazi SUV’u JAECOO 8, yüksek konforu ve üstün arazi performansını birleştiriyor. Özel tork yönlendirme işlevine sahip dört tekerlekten çekiş kontrol sistemi, arka tekerleklerdeki tork dağılımını yol koşullarına göre dinamik olarak ayarlayarak 1800 Nm maksimum torka ulaşıyor. CDC-Aktif Elektronik Kontrollü Süspansiyon Sistemi, engebeli yollarda sürüş konforunu artırırken genel sürüş kalitesini de geliştiriyor.

Yeni Enerji Araçları: JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV

Şirket, Pekin Otomobil Fuarı’nda JAECOO 7 ve JAECOO 8 modellerinin şarj edilebilir hibrit (PHEV) versiyonlarını sergiledi. JAECOO 7 PHEV, 88 km’ye kadar tamamen elektrikli sürüş menzili sağlıyor. HEV modunda ise sadece 4,9 lt/100 km yakıt tüketiyor ve 1200 km’nin üzerinde bir menzile ulaşıyor. JAECOO 8 PHEV ise 445 kW güç ve 915 Nm tork ile 0-100 km/s hızlanmasını 5,4 saniyede tamamlıyor.

JAECOO 8 ve 7

İleri Teknoloji ile Geleceğe Yön Veren JAECOO

Marka, üçüncü nesil PHEV teknolojisiyle yeni bir döneme başladı. Bu teknoloji, hibrit motorlar, hibrit şanzımanlar ve hibrit batarya yönetim sistemleri ile donatılmış. Elektrikli güç-aktarma sistemi, düşük hız ve orta-düşük hız modlarının yakıt tüketimini dengelerken yumuşak ve sarsıntısız vites geçişleri sağlıyor.

Marka, Off-Road teknolojisi ve hibrit araştırmalarıyla gelecekte daha ileri seviyede ürünler geliştirmeye devam edecek. Çinli marka, kullanıcı geri bildirimlerini dinleyerek kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı hedefliyor. Bu yaklaşım, Markanın yeni enerjili Off-Road alanında pazar trendleriyle bütünleşmesini ve sürücülere daha özgür bir sürüş deneyimi sunmasını sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu