Chery sahibi olmayan kalmayacak

Türkiye otomotiv pazarının önde gelen oyuncularından olma yolunda ilerleyen Chery, yılın son ayında büyük bir kampanya ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aralık ayında fiyatlarında artış yapmayan şirket, yeni bir SUV hayali kuranlara çarpıcı avantajlar sunuyor. 100 bin TL’ye kadar takas desteği ve 250 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı, şirketin başarısını perçinliyor.

Marka, yılın ilk 11 ayında Türkiye’de 35 bin adetten fazla satış gerçekleştirmesiyle sadece yüksek satış rakamlarıyla değil, aynı zamanda pazar araştırmalarındaki yüksek skorlarıyla da öne çıkıyor. Müşteri memnuniyetinde üst sıralarda yer alan marka, yeni SUV sahiplerine ekonomik avantajlar sunarak rekabeti kızıştırıyor.

Ayrıca, kampanya kapsamında seçilen şanslı müşteriler, Chery fabrikasını ziyaret ederek otomobil üretim sürecini bizzat gözlemleme ve markanın gelecekteki ürünlerini deneme fırsatını elde edecekler. Bu, Chery’nin müşterilere sadece araç değil, aynı zamanda unutulmaz bir deneyim sunma taahhüdünü gösteriyor.

Türkiye pazarına mart ayında giriş yapan Çinli otomotiv devi, henüz ilk yılını doldurmadan Türk tüketicisinin en fazla tercih ettiği ve ilgi gösterdiği markalar arasında yerini almayı başardı. Zengin donanım ve şık tasarımı uygun fiyat ve satın alma seçenekleriyle sunan marka, yıl sonu kampanyasıyla da tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.

Chery ile fiyatlar sabit kalmaya devam ediyor

Aralık kampanyası kapsamında şirket, zam yapmayıp tüm modellerinde fiyatları sabit tutarken, tüketicilerin yeni bir SUV sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, tüm modellerde 100 bin TL’ye kadar araç takas desteği ve 250 bin TL’ye kadar faizsiz kredi sağlanıyor. Türkiye’de satış performansını hızla ve istikrarlı biçimde artıran Chery, SUV segmentindeki dikkat çekici başarısıyla öne çıkıyor.

3 farklı C-SUV modeliyle satışlarda üst sıralarda yer alan Chery, bu başarısını mükemmel kaliteyi uygun fiyat politikasıyla sunmasına borçlu. Yılın 11 aylık döneminde Türkiye’de 35 bin adedin üzerinde satışa ulaşan Chery, pazara yeni giren bir marka için büyük bir başarı ortaya koydu. Yüksek satış başarısına ek olarak, pazar araştırmalarında yüksek skorlar alan Chery, satışları gibi müşteri memnuniyetinin de pazarın üst sıralarında yer aldığını gösteriyor.

Marka, aralık boyunca sunduğu finansal avantajlara ek olarak gerçekleştirdiği yeni yıl kampanyasıyla müşterilerine birbirinden değerli hediyeler kazandırıyor. Kampanya kapsamında 12 kişiye ücretsiz Çin seyahati, 15 kişiye de iPhone 15 kazanma fırsatı sunuluyor. Yeni bir Chery marka otomobil satın alanlar, dünyanın harikalarından biri olan görkemli Çin Seddi’ni ve modern metropol Şanghay’ın gökdelenlerini ücretsiz olarak ziyaret etme şansına sahip olacak. Ayrıca kazanan müşteriler, şirketin Çin’deki fabrikasını ziyaret ederek otomobillerin nasıl üretildiğini görebilecek ve markanın gelecekteki ürünlerini test edebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu