Chery Kredi Kampanyasıyla Avantajlı Kredi Seçenekleri Sunuyor

Chery, Türkiye pazarındaki başarısını mart ayına özel düzenlediği Chery kredi kampanyasıyla taçlandırıyor. Yeni bir SUV sahibi olmak isteyenler için cazip fiyatlar ve ödeme koşulları sunan marka, 2024 model OMODA 5 ve TIGGO 7 PRO modellerinde avantajlı kredi fırsatlarıyla dikkat çekiyor.

OMODA 5, yenilikçi ve sportif tasarımıyla göz doldururken, teknolojik donanımlarıyla da öne çıkıyor. Chery kredi kampanyasıyla bu model için 150 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor. Aynı zamanda, sınıfının referans modelleri arasında yer alan TIGGO 7 PRO, şık görünümü ve sürüş konforuyla öne çıkıyor. Bu modelde de Comfort, Luxury ve Excellent donanımlarına özel 150 bin TL’ye 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatları sunuluyor.

Chery Kredi Kampanyası
Chery Kredi Kampanyası

Türkiye Pazarına Yönelik Chery Kredi Kampanyası

Türkiye pazarına geçen yıl mart ayında giriş yapan Chery, kısa sürede Türk tüketicilerin en çok tercih ettiği ve ilgi gösterdiği markalar arasında yerini aldı. 2024 model yılı SUV modelleri ve cazip finans kampanyasıyla tüketicilerin dikkatini çeken marka, mart ayı boyunca devam edecek olan kampanya kapsamında, genç ve iddialı tasarımıyla OMODA 5 ve lüks kompakt SUV segmentinde şık görünümü ve sürüş konforuyla öne çıkan TIGGO 7 PRO modellerinde avantajlı kredi imkânları sunuyor.

Chery Kredi Kampanyası
Chery Kredi Kampanyası

SUV Segmentinin Yıldızları: OMODA 5 ve TIGGO 7 PRO!

Tüm dünyadaki müşterilerin beklentilerine uygun olarak tasarlanan ve geliştirilen OMODA 5, Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelleri arasında yerini aldı. Comfort, Luxury ve Excellent olmak üzere 3 farklı donanım seviyesinde sunulan OMODA 5’in fiyatları 1 milyon 283 bin TL’den başlıyor.

Lüks kompakt SUV segmentinde müşterilerin beğenisine sunulan TIGGO 7 PRO ise, şık görünümü ve sürüş konforuyla dikkat çekiyor. “Angel Wing Star” ön ızgarası ve LED Matrix farlarıyla görsel bir şölen sunan bu model, çift renkli araç gövdesi ve havada süzülen tavan tasarımıyla genç kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Comfort, Luxury ve Excellent donanım seviyelerinde sunulan TIGGO 7 PRO’nun fiyatları ise 1 milyon 298 bin TL’den başlıyor. Tüm Chery modelleri, 5 yıl veya 150.000 kilometrelik garantiyle de güven veriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu