Token Finansal Teknolojiler Beko 1000 tr ile akaryakıt istasyonlarını dönüştürüyor

Akaryakıt istasyonlarında yeni nesil pompa yazar kasalarının devreye alınmasına sayılı günler kalırken, Token Finansal Teknolojiler, yeni nesil pompa yazar kasası Beko 1000 TR ile dönüşüme öncülük ediyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın Vergi Usul Kanunu (VUK) 527 tebliği doğrultusunda mevcut pompa yazar kasaların 31 Ocak 2024’e kadar yeni nesil pompa yazarkasalar ile değiştirilmesi zorunluluğu doğrultusunda değişim hız kazandı.

Bu tebliğ doğrultusunda ilk ürünü çıkaran ve 17 binden fazla cihaz montajı ile bu değişime öncülük eden Token Finansal Teknolojiler’in Platform & Cihazlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Dikici, “Türkiye’de teknik onay süreçlerini tamamlayan ilk şirket olmuştuk. Yeni nesil pompa yazar kasa dönüşümünde her iki akaryakıt istasyonundan biri tercihini Beko 1000 TR pompa yazar kasadan yana kullandı ve bu da bizi liderliğe taşıyor.” dedi.

Dikici sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle Opet ve BP gibi sektörün en büyük firmalarının acenta istasyonlarında tercih ettiği Beko 1000 TR Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa, Türkiye’de entegre pos ile pompa yanında ödeme deneyimi sağlayan ilk yeni nesil pompa yazar kasa olma özelliğine sahip. Türkiye’nin 81 ilinde kurulumlarına devam ettiğimiz cihazımızla tebliğin gerekliliklerini yerine getirmenin ötesinde, akaryakıt istasyonlarının farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri dayanıklılıkta bir ürünü sektöre kazandırdık.”

Akaryakıt istasyonları Beko 1000 TR çözümünü tercih ediyor

Entegre POS’u sayesinde, müşterilere markete girmeye gerek kalmadan araçlarının yanında ödeme imkânı sunan Beko 1000 TR, bu özelliği ile ayrışıyor. Bu sayede bebek veya evcil hayvanı ile seyahat eden ve onları arabada yalnız bırakmak istemeyen yolcular için oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Dışarıda ödeme seçeneği sayesinde hem müşteri memnuniyeti artıyor hem de market içerisindeki uzun kuyrukların önüne geçiliyor. Pompa görevlileri renkli dokunmatik ekranla birlikte tuşlu tasarımı, Android altyapısı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolaylıkla kullanabiliyor.

Beko 1000 TR
Beko 1000 TR

Cihaz, dahili SIM kartı ile ücretsiz 4G internet bağlantısı sayesinde kesintisiz kullanım sağlıyor. Dışarıda ödeme özelliği dışında, Beko 400 TR Android POS ile otomatik veri akışı sayesinde, market içerisinde hızlı akaryakıt ödeme deneyimi sunarak satış sürecini hızlandırıyor ve istasyonlardaki yoğunluğun ve hataların önüne geçiyor. EPDK lisanslı tüm pompa ve otomasyon markaları ile uyumlu cihazın, Türkiye’nin en geniş servis ağı ile 500’den fazla uzman ekiple ücretsiz montaj hizmeti bulunuyor.

Yazılım odaklı konularda uzaktan bağlantı ile anlık çözüm; diğer konularda ise 7/24 Çağrı Merkezi desteği ile akaryakıt istasyonları için kesintisiz ve ücretsiz cihaz işletim ve iletişim desteği sağlıyor. Dayanıklı tasarımı ve 2 yıl garantisine ek olarak, talep edilmesi durumunda +2 yıl ek garanti hizmeti de sunuluyor.

Aralık ayına özel Beko 1000 TR Pompa Yazar Kasa satın alan akaryakıt istasyonlarına, market içi entegre POS cihazı Beko 400 TR Android POS hediye kampanyası ve peşin fiyatına 9 aya varan taksit imkanıyla kolaylık sağlanıyor.

1 Litre Gaz Kaç Km Gider?” başlıklı haberimiz de ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu