Şubat ayında Elektrikli MG araba alanlar bir yıl boyunca şarj ücreti ödemeyecek

MG Türkiye, şubat ayında elektrikli MG araba satın alan müşterilerine büyük bir avantaj sunuyor. MG Türkiye’nin Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, şubat ayında MG4 Electric modelini satın alan müşterilerin bir yıl boyunca şarj ücreti ödemeyeceğini açıkladı. Bu kampanya kapsamında, müşterilere 1 yıllık şarj hediye ediliyor, yani şubatta MG4 modelini satın alanlar 1 yıl boyunca şarj parası ödemeyecek.

Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, Türkiye’de elektrikli araçlara olan ilginin hızla arttığını belirtti ve bu artışı öngörerek stoklarını güçlü tuttuklarını ifade etti. MG Türkiye, MG4 Electric ve ZS EV modelleri için hazırladığı kampanyalara da büyük ilgi olduğunu vurguladı. Bu kampanyalar kapsamında, yeni iş birlikleriyle araçları daha da cazip hale getirdiklerini belirtti.

Tibet Soysal
Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal

Elektrikli MG araba alanlara takas ve kredi desteği

MG Türkiye’nin şubat ayı kampanyası sadece şarj hediyeleriyle sınırlı değil. MG4 Electric satın alan müşterilere takas ve kredi desteği de sağlanıyor. MG4 Electric modeline 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli krediye ek olarak, 70 bin TL’ye varan takas desteği sunuluyor. ZS EV modeli için ise 80 bin TL takas desteği veya 250 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0,49 faizli kredi desteği sağlanıyor. Ayrıca bu modelleri satın alan müşterilere Wallbox hediyesi veya 1 yıllık şarj kartı hediye ediliyor.

MG Türkiye’nin müşterilere sunduğu en önemli avantajlardan biri de “MG ValueGuard Değer Koruma Programı”. Ayrıca standart 7 yıl-150.000 km’lik araç ve batarya garantisi, güçlü satış ve servis ağı ile benzersiz bir satın alma süreci sunuluyor.

MG Türkiye, şubat ayında sunduğu bu avantajlarla Türkiye’deki elektrikli araç pazarında güçlü bir konumda yer almayı hedefliyor. Markanın Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, bu kampanyalarla birlikte markanın satış ve satış sonrası hizmetlerine olan yatırımlarını artırdıklarını belirtti.

MG, Türkiye otomotiv pazarında zirveye koşuyor” başlıklı haberimiz de ilginizi çekebilir.

Elektrikli MG Arabalar
MG Elektrikli Arabalar

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu