Euromaster, yeni iş birliğiyle araç sahiplerine alternatif orijinal parça hizmeti sunuyor

Lastik ve araç bakım hizmetlerinde önde gelen şirketlerden Euromaster, Türkiye’deki varlığını daha da güçlendirmek için Özçete Otomotiv ile iş birliği anlaşması imzaladı. Şirket bu anlaşmayla, servislerinde daha uygun fiyatlı daha fazla alternatif orijinal parça hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann, iş birliğinin önemini vurgulayarak, “Euromaster olarak orijinal ekipmanlar kullanıyoruz ve 1 yıl işçilik garantisi sunuyoruz. Stellantis Grubu’nun önemli partnerlerinden biri olan Özçete Otomotiv ile imzaladığımız bu anlaşma, son kullanıcının alternatif fiyatlarla yedek parçaya ulaşımını kolaylaştıracak” dedi.

Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann ve Özçete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete
Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann ve Özçete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete

Euromaster, Türkiye’nin büyük bölümünde hizmet veriyor

Şirket, Türkiye’de 50 ilde 157 servis noktasıyla hizmet veriyor ve yaptığı iş birlikleri ve yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Bu iş birliğiyle servislerde, Özçete Otomotiv bünyesindeki Stellantis Grubu markaları ile Ford ve Renault’nun orijinal yedek parçalarının yanı sıra tüm araç markalarının eş değer ürünlerini kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunulacak. Ayrıca, ISO kalite sertifikalarına sahip ve TECDOC veri sağlayıcılarından olan Frow markalı ürünler de servis noktalarında uygun fiyatlarla sunulacak.

Özçete Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete, iş birliğinin son tüketici lehine büyük bir adım olduğunu belirterek, “Bu anlaşma, Türkiye genelinde 157 servis noktasında seçkin bayi ağına sahip Euromaster’ın varlığını daha da güçlendirecek” dedi.

Bu iş birliği, şirkete ayrıca lojistik avantajlar da sağlayacak. Özçete Otomotiv’in 24 saat içinde parça teslimi gibi lojistik avantajlarından faydalanacak şirket, bu sayede bayilerinin ve müşterilerinin bekleme sürelerini kısaltabilecek. Şirket, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalarına büyük katkı sağlayacağını düşündüğü bu iş birliğinin, filo bakım anlaşmalarında stratejik bir yedek parça tedarikçisi ile iş birliğine önemli bir adım olduğunu belirtiyor.

Stellantis 40 Milyon Euro Yatırımla Döngüsel Ekonomi Merkezi Açtı” başlıklı haberimiz de ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu