Mercedes-Benz Türk, LKS Group’a 20 Adet Yeni Otobüs Teslim Etti

Mercedes-Benz Türk, Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı firmalarından LKS Group’a 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs teslim etti. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren LKS Group, bu yeni eklemelerle filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Otobüsler LKS Group’a törenle teslim edildi

Şirket, 15 Aralık tarihinde Koluman Motorlu Araçlar’ın Gölbaşı lokasyonunda düzenlenen bir törenle 20 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüsünü teslim aldı. Bu teslimatla birlikte LKS Group’un Mercedes-Benz marka otobüs sayısı 90’a yükseldi.

LKS Group Teslimat Töreni
LKS Group Teslimat Töreni

Yapılan teslimat töreninde konuşan LKS Group Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İslam, şirketin büyüme stratejisinin bir parçası olarak araç parkına yapılan yatırımları sürekli olarak artırdıklarını belirtti. İslam, özellikle Mercedes-Benz marka otobüslere yapılan yatırımların her zaman pozitif sonuçlar doğurduğunu ifade ederek, “Bugün teslim aldığımız 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 araç ile ortaklığımızın, karşılıklı güven içerisinde daha uzun yıllar, verimli bir şekilde devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık da LKS Group ile uzun yıllardır iş birliği içinde olduklarını vurgulayarak, önceden ödeme yöntemiyle finanse edilen otobüslerin hizmet kalitesi ve yolcu memnuniyetine olumlu katkı sağlayacağına inandıklarını dile getirdi.

LKS Group

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu ise şirket olarak sundukları otobüslerin en güncel teknoloji ve yüksek konfor standartlarıyla donatıldığını belirtti. Batumlu, “Müşterilerimiz, Mercedes-Benz yıldızına sahip otobüsleri tercih ederken, sahip oldukları teknik donanımlar kadar, onlara her koşulda verdiğimiz güveni de satın alıyorlar. Gelecekte de aramızdaki iş birliğini ve güveni daima korumayı, çıtayı daha da yukarı çekmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bu teslimat, şirketin konforlu ve güvenli ulaşım hizmetini sürdürme stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüsleri, yüksek teknoloji, konfor ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkıyor. Yenilikçi özellikleri ve güçlü performansıyla bu otobüsler, markanın yolcu memnuniyetini daha da artırmaya yönelik bir adım olarak değerlendiriliyor.

FIAT E-Doblo ve E-Scudo Türkiye yollarında” başlıklı haberimiz de ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu