Togg T10X’e yeni güncelleme geldi

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde 23 binden fazla kullanıcıyla buluşan Togg T10X, kullanıcı beklentilerine yanıt vermek için sürekli güncelleniyor ve en son 1.4.0 yazılımıyla birlikte bir dizi yenilik getiriyor. Yeni güncellemeyle T10X artık kullanıcılarını yüzlerinden tanıyabilecek. Kullanıcılar, iklimlendirme ayarlarını önceden planlayabilir ve araca binmeden önce kabin sıcaklığını istedikleri seviyeye ayarlayabilirler.

Togg T10X’in eğlence ekranı yenilendi

Togg’un elektrikli otomobili, güncellenen yazılımıyla kullanıcılara daha geniş ve renkli bir bilgi eğlence ekranı sunuyor. Kullanıcılar artık uygulamaları tam ekran ve farklı renk temalarında kullanabilirler. Ayrıca, yüz tanıma özelliği sayesinde manuel pin girişi yapmadan oturum açabilirler.

1.4.0 yazılımıyla birlikte gelen kişiselleştirme hafızası, aynı aracı kullanan farklı kullanıcılar için profil bazlı kişiselleştirmeler sunuyor. Kullanıcılar, ana ekrandaki uygulama düzeni, ayna ayarları, koltuk pozisyonu ve favori radyo frekansları gibi tercihlerini dört farklı profil altında kaydedebilirler.

Yeni güncelleme, kullanıcıların sıkça kullandıkları özelliklere daha hızlı erişim sağlayan bir kısayol menüsü de sunuyor. İklimlendirme planlaması özelliğiyle kullanıcılar, yolculuklarına başlamadan önce kabin ısısını istedikleri seviyeye getirebilirler. Eğer yolculuk planlanan zamanda başlamazsa, T10X 10 dakika sonra iklimlendirmeyi kapatacak.

T10X kullanıcıları, Trumore uygulaması aracılığıyla araçlarının şarj seviyesi, lastik basıncı ve konumu gibi bilgilere uzaktan erişebilirler. Yeni güncelleme, ilk olarak “Yenilik Elçisi” olarak seçilen 400 kullanıcı tarafından test edildi ve ardından tüm kullanıcılara sunuldu.

Togg, Mart ayı boyunca T10X V2 uzun menzil versiyonu için %0 faiz ve 12 ay vade ile 350 bin TL kredi imkanı sunuyor. T10X teslimatları, sipariş sırası ve üretim planlamasına bağlı olarak hızlı ve çekilişsiz olarak gerçekleşiyor. Sipariş vermek için Trumore uygulamasını indirip bir kimlik oluşturmak yeterli.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu